Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Praca-za-granica - na sprzedaż

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1198674

Operator robota spawalniczego

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska pracy:

Jako Operator robota spawalniczego i spawacz będziesz komponować produkt do spawania dla robota spawalniczego. Samodzielnie montujesz i spawasz różne części, a następnie obsługujesz robota spawalniczego, który kończy spawanie. Praca wykonywana jest seryjnie i zawsze dotyczy tego samego elementu. Należy ściśle kontrolować jakość prac spawalniczych. Praca jest wykonywana przez dłuższy okres czasu.

Wymagania:

-Doświadczenie jako operator robota

-Preferowany certyfikat spawacza MAG (135/136).

-Doświadczenie w spawaniu, a zatem umiejętność oceny dobrej spoiny

-Dbałość o szczegóły i odpowiedzialność

-Zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy:

-Dobre zakwaterowanie (zgodnie ze znakiem jakości SNF)

-Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy lub dodatek kilometrowy.

Polsko-holenderskojęzycznych koordynatorów.

-Ubezpieczenie zdrowotne.

-Wynagrodzenie tygodniowe zgodnie z układem zbiorowym pracy.

Godziny pracy w tygodniu

Zmiana dzienna 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku)

Netto tygodniowo: (po odliczeniu ubezpieczenia zdrowotnego i czynszu) 490 euro tygodniowo

Brutto za godzinę : 15, 75

Data rozpoczęcia : jak najszybciej

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1198674

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-03-08 14:35:52
Ilość wyświetleń:
95
Stawka za godzinę:
490.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: InterwelBV

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@interwel.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator robota spawalniczego
 mobile