Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Praca-za-granica - na sprzedaż

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1197963

Frezer CNC Nürnberg

Oferta pracy w Niemczech

Firma Abacent Personalservice GmbH istnieje od 1999 roku i jest liderem w świadczeniu usług pośrednictwa pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych z Polski. Proponujemy konkurencyjne stawki, niemieckie umowy, kompleksowe ubezpieczenie, zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy, interesujące zlecenia oraz gotowość do pomocy od naszych polskich pracowników biurowych. Dołącz do grona zadowolonych pracowników Abacentu i zainwestuj w swoją zawodową przyszłość z profesjonalistami.

Nawet jeśli spełniasz tylko część naszych kryteriów, przekaż nam swoje CV. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować stanowisko pracy do Twoich umiejętności!

Nasza firma oferuje dla każdego pracownika:

Miesięczną stawkę wynagrodzenia w zakresie od 2500 do 3500 euro
Opłacone zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy
Niemiecką umowę o pracę
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Zróżnicowane zadania u naszych klientów na obszarze całych Niemiec

W zakres obowiązków pracownika wchodzą:

Utrzymywanie efektywnej pracy frezarek sterowanych numerycznie (z użyciem sterownika Sinumerik 840 D)
Nadzór nad funkcjonowaniem maszyn oraz kontrola jakości wykonanych detali
Wprowadzanie poprawek do programu bezpośrednio z poziomu maszyny
Wykonywanie wstępnej i końcowej inspekcji poddawanych obróbce elementów
Interpretacja planów technicznych
Zachowanie zgodności z przepisami i zasadami BHP obowiązującymi w firmie.

Oczekujemy od pracowników:

Posiadani własnego Auta
Posiadania prawa jazdy kategorii B
Podstawowych umiejętności komunikacyjnych w języku niemieckim
Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku

Zachęcamy do przesłania CV

Powiększ

Informacja z serwisu