Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Praca-za-granica - na sprzedaż

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1197955

Spawacz MAG Nürnberg

Oferta pracy w Niemczech

Abacent Personalservice GmbH to renomowana firma z branży usług rekrutacyjnych, specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników na niemiecki rynek pracy. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, zbudowaliśmy solidną reputację i dbamy o satysfakcję zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Stanowisko: Spawacz MAG

Lokalizacja: 92249 Vilseck, obok Nürnberg

Opis stanowiska:

• Spawanie barierek i schodów

• Praca odbywa się głównie na warsztacie - 1 zmiana

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w zawodzie spawacza MAG

• Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2500 - 3500 Euro

• Opłacone zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Przyjazne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego

Zachęcamy zainteresowane osoby do przesyłania swojego CV

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z Abacent Personalservice GmbH!

Powiększ

Informacja z serwisu