Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Praca-za-granica - na sprzedaż

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1197887

Mechanik autobusów - Belgia Neder-over-Heembeek

Oferta pracy w Belgii

Mechanik autobusów – Belgia Neder-over-Heembeek

Obowiązki:

Praca w dobrze wyposażonym warsztacie serwisowym z nowoczesnym sprzętem, przyjmowanie i kontrola pojazdów

prace mechaniczne i konserwacyjne we flocie autobusów

Rejestrujesz przeprowadzone prace konserwacyjne i użyte części.

Przygotowujesz pojazdy do przeglądów technicznych i dbasz o to, by przeszły je pomyślnie.

Zawsze dbasz o porządek i czystość w miejscu pracy

Przestrzegasz zasad bezpieczeństwa i zgłaszasz potencjalne zagrożenia.

Będziesz mieć możliwość wymiany pomysłów w otwartej i konstruktywnej atmosferze z menedżerami, którzy chętnie słuchają.

Istnieją kursy szkoleniowe i realne możliwości rozwoju, które pomogą ci w dalszym rozwoju, takie jak uzyskanie prawa jazdy kat.

Będziesz pracować w środowisku, w którym otaczają Cię koledzy, którzy również pasjonują się technologią.

Otrzymasz stabilną pracę w solidnej firmie, która inwestuje w nowe technologie (pojazdy hybrydowe i elektryczne, autobusy CNG, pojazdy autonomiczne).

Wymagania

Posiadasz dyplom mechanika samochodowego lub kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych lub autobusów.

Lubisz pracować samodzielnie i w zespole

Lubisz przejmować inicjatywę

Płynnie posługujesz się językiem angielskim

Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy: w razie potrzeby możesz od czasu do czasu zająć się nagłym przypadkiem poza normalnymi godzinami pracy

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

info@silko-recruiting.com

Powiększ

Informacja z serwisu