Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Praca-za-granica - na sprzedaż

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1197821

Kelner/Barman

Oferta pracy w Holandii

Kelner/Barman - Oisterwijk, Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej restauracji w miejscowości oddalonej o 9km od Tilburg, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – kelner/barman
Lokalizacja – Oisterwijk, Holandia
Start pracy – 14.03.2024

Oferta:
•Holenderska umowa o pracę
•Praca w holenderskiej restauracji
•Start pracy – od 14. marca 2024
•Okres zatrudnienia: od marca 2024 do minimum października 2024
•Godziny pracy: 11:00 - 21:00
•Stawka godzinowa w wysokości €15, 93 brutto +napiwki + nadgodziny
•Zakwaterowanie płatne 375 euro miesięcznie na osobę ze wszystkimi kosztami tj. prąd etc.
•Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników
•Ubezpieczenie płatne, ok. 35 euro/tydzień
•Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
•Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami
•Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby spełniają wymagania

Wymagania:
•Doświadczenie w branży gastronomicznej
•Znajomość języka angielskiego (B1)
•Dobre cechy reprezentacyjne
•Umiejętność noszenia 3 talerzy i podawanie z pełną tacą napojów

Zadania:
•Przyjmowanie gości i zapewnianie gościnności
•Przyjmowanie i obsługa zamówień
•Obsługa baru, cateringu i napojów
•Obsługa zapytań klientów
•Dbanie o czystość i porządek na powierzonych terenach

Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Kelner.

Ogłoszenie nr 1197821

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-03-05 14:45:48
Ilość wyświetleń:
91
Stawka za godzinę:
15.93

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rekrutacjezagraniczne2022
Państwo: Netherlands
Miasto: Oisterwijk

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: magdalena.czacharowska@ewl.com.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Kelner/Barman
 mobile