Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Praca-za-granica - na sprzedaż

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1197397

 Operator wiertnicy/palownicy

Oferta pracy w Danii

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Dla jednego z naszych klientów, firmy będącej jedną z wiodących firm budowlanych, zajmujących sie głębokim fundamentowaniem w krajach nordyckich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalundborg, Dania
Zakres obowiązków:
 Operowanie nowoczesnymi maszynami wiertnicami i palownicami, tj. Liebherr LRH200 czy maszyny firmy Junttan
 Obsługa mechanicznych systemów, ale także umiejętność prawidłowego ustawienia maszyny i jej parametrów do konkretnego typu pali oraz warunków terenowych
 Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem pracy maszyny, w tym oznaczenie terenu i ustawienie sprzętu
 Przestrzeganie niezbędnych procedur bezpieczeństwa i stale monitorowanie otoczenie pracy
 Współpraca z zespołem na placu budowy.

Wymagania:
 Minimum 3 lat doświadczenia w pracy wiertacza czy w obsłudze palownicy Junttan (głębokie fundamentowanie)
 Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w marcu 2024 i chęć długotrwałej współpracy u renomowanego pracodawcy
 Utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych zadań
 Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 – poziom swobodnej komunikacji w miejscu pracy.
 Posiadanie prawo jazdy.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1197397

Kategoria:
Dania - Dam pracę
Data dodania:
2024-03-01 13:58:48
Ilość wyświetleń:
140
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobsupplypolska
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: infopoland@bluecollar.dk

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
-  Operator wiertnicy/palownicy
 mobile