Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1194769

Pracownik produkcji

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€13, 27 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Rotterdam, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Forest Metal Group specjalizuje się w recyklingu i przetwarzaniu metali nieżelaznych i żelaznych na produkty nadające się do natychmiastowego użytku i cenne dla globalnego przemysłu podstawowego. Dzięki dużej zdolności magazynowej i produkcyjnej oferują szeroką gamę produktów nieżelaznych i żelaznych, takich jak aluminium, miedź, stal nierdzewna, cynk i ołów.
Jako pracownik produkcyjny będziesz odpowiedzialny za sortowanie metali kolorowych, obsługę wózka widłowego, sprzątanie miejsca pracy oraz podnoszenie paczek lub pudeł o różnych ciężarach.
Będziesz pracował/-a od poniedziałku do piątku na jednej zmianie od 7:30 do 16:30, ale w piątki zmiana kończy się o 16:00, oznacza to, że będzie to idealna okazja do rozpoczęcia weekendu wcześniej. W sumie będziesz przepracujesz około 40 godzin tygodniowo.
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego zespołu jako Pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Sprzątanie
Sortowanie metali
Prowadzenie wózków widłowych
Sprawdzanie jakości
Praca na linii sortowania
Podnoszenie paczek, kartonów o różnym ciężarze

Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Doświadczenie jak operator wózka widłowego
Posiadasz ważne prawo jazdy ( kategoria B)
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego

Informacja z serwisu