Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1194752

Pracownik montażu

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€15, 00 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Venlo, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GTL Europe dostarcza rozwiązania dla branży produkcji kompostu i przetwórstwa grzybów na całym świecie. Asortyment produktów obejmuje od systemów kontroli klimatu, przez niezawodne maszyny i zaawansowane systemy automatyzacji, aż po projekty konstrukcyjne i części do instalacji w kompostowniach i zakładach przetwórstwa grzybów.
Jako pracownik montażu będziesz odpowiedzialny za samodzielny montaż części i maszyn, kompletowanie materiałów, sprawdzanie jakości i zgłaszanie jakichkolwiek usterek. Pracownicy montażu wykonują zadania zgodnie z harmonogramem, dokładnie raportują zadania, utrzymują porządek w miejscu pracy, zajmują się przygotowaniem produktów pod transport oraz rozpoznawaniem i sygnalizowaniem odchyleń w celu usprawnień.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 16:00. Masz możliwość pracy na nadgodziny w soboty, za które otrzymasz odpowiednie dodatki. Razem będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.
W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będzie to praca w szybko rozwijającej się branży, co gwarantuje wyzwania, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoją karierę. Dołącz do tego zespołu jako pracownik montażu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Gromadzenie metali
Przygotowywanie produktów
Montowanie maszyn
Sprawdzanie jakości
Raportowanie usterek
Utrzymywanie zamówień
Praca z rysunkami technicznymi

Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Dostępność przez dłuższy okres
Konieczna jest znajomość języka angielskiego, polskiego lub niderlandzkiego

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1194752

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-02-09 12:18:20
Ilość wyświetleń:
128
Stawka za godzinę:
15.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Netherlands
Miasto: Venlo

Dodatkowe dane kontaktowe:

Swoje CV możesz przesłać na adres:
marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

Nasi rekruterzy techniczni skontaktują się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Numer telefonu: +31886886030

Numer telefonu: +48 71 744 3146

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik montażu
 mobile