Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1194689

Kierownik doku, 17€-20€ brutto/h, Zeebrugge, Belgi

Oferta pracy w Belgii

WYNAGRODZENIE: 17€-20€ brutto/h

Miejsce pracy: Zeebrugge, Belgia

Zakwaterowanie: zapewnione

OFERUJEMY
zatrudnienie na belgijskich warunkach
stawkę €17-€20/h
wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
gwarantowane 38h pracy tygodniowo
możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%
dodatek wakacyjny - 15, 38% rocznych zarobków brutto
premię roczną - 8, 33% rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
darmowe zakwaterowanie (konieczność opłacenia podatku)
możliwość dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego również dla członków rodziny
telefon służbowy na życzenie pracownika

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
zarządzanie zespołem podczas dokowania statków
koordynowanie rozmieszczenia doków na podstawie otrzymanych schematów (prawidłowa lokalizacja i wysokość)
konserwacja suchego doku (np. inspekcja łańcuchów kotwicznych)
wykonywanie dodatkowych zadań logistycznych, takie jak obsługa dźwigu górnego i wózka widłowego, a także (de)montaż linii napędowej
pomoc współpracownikom podczas podnoszenia statków
po zadokowaniu współpraca z technikami dokującymi nad wszystkimi aspektami związanymi z zewnętrzną częścią statku
praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
wykształcenie techniczne
kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w sektorze morskim)
znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
gotowość do ciężkiej, fizycznej pracy (praca z dużymi materiałami np. 2-tonowymi śrubami napędowymi)
gotowość do pracy na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)
prawo jazdy kat. B - mile widziane

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

APLIKUJ: utm.guru/ugzm7

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570).Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1194689

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2024-02-09 10:51:40
Ilość wyświetleń:
93
Stawka za godzinę:
17.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: link2europe
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502
Nr telefonu: +48 503 028 187

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@link2work.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Kierownik doku, 17€-20€ brutto/h, Zeebrugge, Belgi
 mobile