Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1194499

Opiekun medyczny w Kleinmachnow (okolice Berlina) w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Lokalizacja: Kleinmachnow, Niemcy (okolice Berlina)

Oferujemy:
• umowę z niemieckim pracodawcą – bez pośredników
• dogodne warunki pracy
• pracę na pełen etat (40 h tygodniowo), z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin
• atrakcyjne wynagrodzenie (2542 EUR brutto / miesiąc)
• możliwość skorzystania z zakwaterowania i wyżywienia na terenie ośrodka
• pomoc we wszystkich formalnościach
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę od zaraz.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• ukończone szkolenie zawodowe – dyplom opiekuna medycznego
• doświadczenie w pracy jako opiekun medyczny (najlepiej na terenie Niemiec) lub doświadczenie w opiece 24 H lub opiece ambulatoryjnej
• chęć do podjęcia pracy na terenie Niemiec.

Zadania:
• pomoc podopiecznym domu seniora w codziennych czynnościach
• pomoc seniorom w utrzymaniu higieny osobistej oraz sprawności fizycznej
• umiejętność pracy z różnymi jednostkami chorobowymi oraz w różnym stadium zaawansowania
• umiejętność korzystania z urządzeń, pomocy ortopedycznych i specjalistycznego sprzętu podczas wykonywania czynności higienicznych oraz rehabilitacyjnych
• współpraca z pozostałym personelem medycznym na terenie ośrodka.

Zainteresowane osoby prosimy  o kontakt na adres e-mail: info@heimwork.de lub pod numer telefonu: 533 365 361.

Informacja z serwisu