Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1194272

Frezer CNC - Lokeren Belgia

Oferta pracy w Belgii

Frezer CNC – Lokeren Belgia

Obowiązki:

 Jesteś odpowiedzialny za ustawienie i zaprogramowanie maszyny CNC.

 Odpowiadasz za produkcję, zarówno akordową, jak i seryjną.

 Masz wiedzę i doświadczenie z systemem operacyjnym Fanuc i/lub Heidenhain.

 Potrafisz pracować na maszynie 3 i/lub 5 osiowej.

 Monitorujesz jakość produktu końcowego

Wymagania

 Jesteś osobą, która chce pracować samodzielnie;

 Masz doświadczenie w czytaniu planów i ustawianiu programów na maszynie CNC

 Mówisz po angielsku

 Chcesz pracować na 2 zmiany (poniedziałek do czwartek 6:00-14:00, 14:00-22:00

piątek 6:00-12:00, 12:00-18:00). Pracujesz 38h/tyg.

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 16, 50euro brutto/h, plus 10% bonus zmianowy razem wynosi 18, 30euro brutto/h

- Mobility bonus €2/dziennie

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym 90 euro tygodniowo

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

info@silko-recruiting.com

Informacja z serwisu