Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1194171

Spawacz TIG

Oferta pracy w Niemczech

Spawacz TIG / Schweißer WIG
🔴Zatrudnimy spawaczy TIG na terenie niemiec na podstawie umowy o prace niemieckiej lub na podstawie wlasnej dzialanosci gospodarczej.🔴
WYMAGANIA:
- Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
- Ważne i podstemplowane certyfikaty spawalnicze,
- Certyfikat VCA mile widziany,
- Komunikatywna znajomość języka
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Precyzyjne wykonywanie zadań w oparciu o rysunek techniczny,
- Spawanie blach i rur ze stali nierdzewnej,
- Spawanie stali czarnej (rury) o grubości od 2mm,
- Sprawdzenie jakości wykonanego spawania.
Oto co Cię czeka:
- Bezpieczne miejsce pracy
- Wynagrodzenia zależne od wyników pracy oraz doswiadczenia, dodatki, dodatki świąteczne i świąteczne
- Sprzęt najwyższej klasy w profesjonalne narzędzia i środki ochrony indywidualnej
- Osobiste wsparcie ze strony kompetentnych dyspozytorów
- Dobre możliwości rozwoju i dalszych szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie swojego CV w jezyku niemieckim lub polskim na adres
E-Mail: czapnik@elbmonteure-service.de
Telefon: +49 162 69 48 333

Informacja z serwisu