Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1194034

Doświadczony przygotowujący / lakiernik.

Oferta pracy w Holandii

Jako Przygotowujący jesteś odpowiedzialny za następujące zadania:

• Szlifowanie, doprowadzanie do gładkości i nanoszenie podkładu na części.

• Zapewnianie bezproblemowego przygotowania pojazdów do procesu malowania.

• Wykonywanie kontroli jakości z dbałością o szczegóły, aby zapewnić, że każdy projekt spełnia nasze wysokie standardy.

Profil firmy

Dla wiodącej firmy naprawy uszkodzeń samochodów z siedzibą w Emmen poszukujemy przygotowującego. Z pasją do samochodów i dbałością o szczegóły, dążą do doskonałości w każdym projekcie, który podejmują. Dział naprawy szkód poszukuje oddanego i doświadczonego Przygotowującego do wzmocnienia zespołu. Jako Przygotowujący odgrywasz kluczową rolę w przygotowywaniu samochodów i części do malowania.

Warunki zatrudnienia

Czego od Ciebie oczekujemy: Szukamy motywowanego kandydata o następujących kwalifikacjach:

• Odpowiednie doświadczenie zawodowe w przygotowaniu w branży naprawy uszkodzeń samochodów.

• Ustrukturyzowane i samodzielne podejście do pracy z dbałością o szczegóły.

• Orientacja na klienta i obsługa klienta, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

•Ducha zespołowego i gotowość do współpracy z kolegami.

•J.angielskiego

Co oferujemy: Oferujemy Ci atrakcyjny pakiet korzyści, w tym:

• Doskonałe wynagrodzenie zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

• Bezpieczne i profesjonalne środowisko pracy z zaawansowanym sprzętem.

• Dobrą równowagę między pracą a życiem prywatnym w celu zapewnienia Twojego dobrostanu.

• Kulturę firmy, w której przyjazność i koleżeństwo są na pierwszym miejscu.

Oferujemy:

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

• Prace na dlugi okres

• Zakwaterowanie

• Ubezpieczenie

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zaangażowanego zespołu i stać się kluczowym elementem naszych dążeń do doskonałości, serdecznie zapraszamy do przesłania swojej aplikacji. Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres info@weurk.com

Informacja z serwisu