Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1193907

Operator maszyn CNC Niemcy Magdeburg z zapewnionym zakwaterowaniem

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego prestiżowego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Magdeburg

Start: luty 2024/ do ustalenia

WYMAGANIA:

- doświadczenie jako operator maszyn w branży metalowej min. 3-4 letnie w ciągu ostatnich lat

- niemiecki na poziomie B1 umożliwiający swobodną komunikację

- znajomość rysunku technicznego

- własne auto na dojazdy do pracy

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4-brygadowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- praca przy maszynach CNC produkujących głowice cylindrów dla Porsche

- kontrola wytwarzanych form przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi

- obsługa narzędzi pomiarowych – suwmiarka, mikrometr, średnicówka

- dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do maszyny

OFERUJEMY:

- 15, 87 € brutto/h na start, po 3 miesiącach wzrost stawki, łącznie z dodatkami 2600-2800 € netto (*na I klasie podatkowej)

- 17, 00 € netto dodatku mieszkaniowego (dofinansowanie) za każdy przepracowany dzień

- 25 € dodatku dziennego za dzień roboczy przepracowany

- stały kontakt z polskim koordynatorem i pomoc w załatwieniu meldunku

- niemiecką umowę o pracę na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

- zapewnione zakwaterowanie: pokój 2 os. ok. 350€ - 450€ /mies. lub pokój 1 os. 550€-650€/ mies. z pełnym wyposażeniem i WiFi

- możliwe zaliczki - pierwsza możliwa już po 2 tygodniach!

- zwroty za odzież roboczą

- zmianowość: system 4 – brygadowy, zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.

Wyślij swoje CV na: pracawniemczech75@gmail.com lub zadzwoń +48 668 786 319 (kontakt tel. po godz. 19.00).

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu