Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1193083

Praca dla MALARZA z j.niemieckim w Holandii

Oferta pracy w Holandii

Jeden z naszych klientow, firma remontowo-budowlana z siedzibą w okolicy Nijmegen poszukuje doświadczonego malarza z biegłą znajomością języka niemieckiego. To zespol profesjonalistów, którzy cenią wysoką jakość wykonanej pracy i dbałość o szczegóły.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe jako malarz
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- Znajomość technik malarskich, materiałów i narzędzi
- Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole
- Sumienność, precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazne środowisko pracy
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie zdrowotne

Zadania:

- Wykonywanie prac malarskich w różnych projektach budowlanych
- Przygotowywanie powierzchni do malowania, szpachlowanie, malowanie
- Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy
- Skuteczna współpraca z zespołem remontowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, holenderskim lub angielskim na adres e-mail: jobs@noah-bv.nl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja z serwisu