Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1180490

Holandia: Zbieranie zamówień €14, 74/h + dodatki! (Albert Heijn)

Oferta pracy w Holandii

Stanowisko: Order Picker, Albert Heijn

Możliwe lokalizacje: Amsterdam, Rotterdam, Bleiswijk, Roosendaal, Eindhoven - Holandia

OBOWIĄZKI:
Praca order pickera polega na zbieraniu zamówień złożonych online. Za pomocą skanera ręcznego, w logiczny i uporządkowany sposób kompletujesz zamówienia.
A także kontrolujesz towar pod kątem jakości i daty przydatności do spożycia.

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie €14, 74/h brutto + dodatki!
- Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
- Opiekę polskiego konsultanta na miejscu w Holandii
- Dodatek wakacyjny i urlopowy
- Dodatki zmianowe
- Atrakcyjny dodatek dla kierowców
- Możliwość awansu na szkoleniowca, kierownika zespołu lub kierowcę
- In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami
- Bezpłatny transport do i z pracy
- Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- Dostęp do platformy myHolland, gdzie znajdziesz swoje dokumenty oraz potrzebne informacje

WYMAGANIA:
– Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu
– Dostępności do pracy zmianowej jak i w weekendy
– Nie wymagamy znajomości języka angielskiego
– Mile widziane prawo jazdy kat. B
– Motywacji do pracy

O nas:
Carrière International, czyli jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przekazania mi informacji o ofertach/ofercie pracy u pracodawcy zagranicznego. Administratorem danych osobowych jest 'Carriere Contracting International Recruitment Polska' Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 53-332 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 7A. KRAZ 691.
Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere

Powiększ

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1180490

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2023-10-27 15:14:19
Ilość wyświetleń:
464
Stawka za godzinę:
67.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: carrierepl
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Miasto: Wrocław

Dodatkowe dane kontaktowe:

Aplikuj tutaj: carriere.pl/ah[pracazagranica]12

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Holandia: Zbieranie zamówień €14, 74/h + dodatki! (Albert Heijn)
 mobile