Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1138053

Malarz - konserwator budowlany

Oferta pracy w HolandiiSzukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.
Lokalizacj: cała Holandia

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy malarzy- konserwatorów budowlanych

Co będziesz robić?
Jako malarz budowlany będziesz konserwował produkty i konstrukcje przemysłowe. Obrabiać powierzchnię konstrukcji metalowych i w ten sposób chronić je przed przedwczesną degradacją lub korozją. Każdy dzień pracy w Weurk to nowe wyzwanie i będziesz pracował na całej Holandii w wyjątkowych miejscach.

Czego od Ciebie wymagamy?
Jesteś komunikatywny, elastyczny i towarzyski. Prawdziwy profesjonalista, który pracuje dokładnie. Praca zespołowa jest ważna w, ale potrafisz również samodzielnie zarządzać swoim stanowiskiem pracy.
Ponadto:
- Masz udokumentowane doświadczenie zawodowe jako malarz budowlany.
- Posiadasz ważny dyplom VCA-Basis lub jesteś gotowy go zdobyć (na nasz koszt!).
- Jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin
- Znasz dobrze język holenderski lub angielski.
- Masz prawo jazdy B(E) i/lub C(E).
- Jesteś gotów spędzić sporadycznie noc w pobliżu lokalizacji projektu.

Co otrzymasz od nas?
W Weurk otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie i dobre świadczenia dodatkowe. Pracujemy z naszą własną cyfrową metodą zapoznawczą, którą nowi koledzy mogą śledzić w naszej aplikacji pracowniczej. Ponadto, każdy dostaje przestrzeń do ciągłego rozwoju. O to nam chodzi: praca z ambitnymi specjalistami, którzy nie boją się wyzwań. I zawsze przestrzegać obowiązujących wytycznych (bezpieczeństwa) z optymalnymi środkami ochronnymi. Znajdziesz tu nieformalną atmosferę pracy, w której jesteś częścią stabilnej organizacji. Niezawodność jest w naszym DNA. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni, realizujemy wiele różnych projektów. W naszej firmie kochamy różnorodność i innowacje. I robimy to w zgranym zespole. Razem to słowo klucz: pomagamy sobie nawzajem.

• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Prace na długi okres
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie

O grupie
Przedłużamy żywotność konstrukcji betonowych i stalowych poprzez innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Robiąc to, dbamy o to, co naprawdę się liczy: naszych ludzi, naszych klientów i naszą planetę. Z sześcioma oddziałami i ponad 200 zaangażowanymi i zmotywowanymi specjalistami w Holandii, nasza grupa jest liderem w dziedzinie konserwacji i ochrony betonu i stali nieruchomości, konstrukcji i instalacji we wszystkich sektorach rynku.

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane oferta, proszeni są o przesyłanie CV na adres; info@weurk.com z dopiskiem „malarz budowlany”Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Malarz. Inne oferty Konserwator.
  
Ogłoszenie nr 1138053

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2023-03-14 15:43:46
Ilość wyświetleń:
78
Stawka za godzinę:
19.52Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: weurk1974
Państwo: Polska
Nr telefonu: +31652890586

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@weurk.com
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Malarz - konserwator budowlany
 mobile