Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1137028

Betoniarz

Oferta pracy w HolandiiBetoniarz
Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy betoniarzy

Co będziesz robić?
W Weurk każdego dnia roboczego napotkasz nowe wyzwania. Twoja praca polega na przeprowadzaniu napraw betonu, nakładaniu powłok ochronnych oraz wykonywaniu prac iniekcyjnych na konstrukcjach inżynieryjnych, osiedlach mieszkaniowych, parkingach, obiektach przemysłowych i wielu innych. Wraz ze swoimi współpracownikami dbasz o to, aby naprawy były wykonywane profesjonalnie. Do Twoich obowiązków wraz z zespołem należy remediacja i obróbka wstępna, iniekcja pęknięć w betonie oraz naprawa uszkodzeń za pomocą zapraw wiązanych cementem i/lub żywicą. Ponadto Twoja praca polegać będzie na wierceniu i nakładaniu kotew chemicznych, nakładaniu warstw ścieralnych, powłok i uszczelnień. Wykonujesz również własne szalunki do napraw i dbasz o prawidłową obsługę i konserwację niezbędnych maszyn i narzędzi. Ponadto regularnie konsultujesz się z brygadzistą lub kierownikiem robót, dbając o to, abyś był dobrze poinformowany o oczekiwaniach i przepisach, i w dużej mierze samodzielnie ustalasz, co jest potrzebne do wykonania prac na miejscu.

Czego od Ciebie wymagamy?
Jesteś osobą komunikatywną, elastyczną i towarzyską. Oczywiście ważne jest, abyś pracował dokładnie. Praca w zespole jest ważna, ale potrafisz też dobrze radzić sobie samemu. Ponadto:
- Najlepiej, jeśli masz kilka lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego.
- Posiadasz ważny dyplom VCA-Basis, lub chcesz go zdobyć (na nasz koszt!).
- Jesteś dostępny 40 godzin w tygodniu.
- Jesteś nastawiony na realizację celów bez mentalności swojej interpretacji.
- Masz prawo jazdy B(E) i/lub C(E).

Co od nas dostaniesz?
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Prace na długi okres
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie

W Weurk otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie i dobre świadczenia dodatkowe. Stawka godzinowa zależna od pełnionej funkcji oraz doświadczenia kandydata. Pracujemy z naszą własną cyfrową metodą zapoznawczą, którą nowi koledzy mogą śledzić z naszej aplikacji personalnej. Ponadto, każdy otrzymuje przestrzeń do ciągłego rozwoju. O to właśnie nam chodzi: o pracę z ambitnymi specjalistami, którzy nie unikają wyzwań. I zawsze przestrzegać obowiązujących wytycznych (bezpieczeństwa) z optymalnymi środkami ochronnymi. Znajdziesz tu nieformalną atmosferę pracy, w której jesteś częścią stabilnej organizacji. Niezawodność jest w naszym DNA. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni, realizujemy wiele różnych projektów. W naszej grupie kochamy różnorodność i innowacje. I robimy to w zgranym zespole. Razem to słowo klucz: pomagamy sobie nawzajem. Oczywiście istnieje perspektywa stałego zatrudnienia.

O grupie:
Przedłużamy żywotność konstrukcji betonowych i stalowych poprzez innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Robiąc to, dbamy o to, co naprawdę się liczy: naszych ludzi, naszych klientów i naszą planetę. Z sześcioma oddziałami i ponad 200 zaangażowanymi i zmotywowanymi specjalistami w Holandii, nasza grupa jest liderem w dziedzinie konserwacji i ochrony betonu i stali nieruchomości, konstrukcji i instalacji we wszystkich sektorach rynku

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane oferta, proszeni są o przesyłanie CV na adres; info@weurk.com z dopiskiem „betoniarz”Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Betoniarz.
  
Ogłoszenie nr 1137028

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2023-03-07 14:59:17
Ilość wyświetleń:
61
Stawka za godzinę:
16.55Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: weurk1974
Państwo: Polska
Nr telefonu: +31652890586

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@weurk.com
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Betoniarz
 mobile