Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1131314

Elektryk - Holandia

Oferta pracy w Holandii

Poszukujemy dwóch elektryków do długotrwałej współpracy na terenie Holandii, w mieście Edinhoven z możliwością rozpoczęcia pracy już w przyszłym tygodniu.

Wymagania:

samodzielność,
język angielski w stopniu komunikatywnym,
mile widziane wcześniejsze doświadczenie z pracy na elektryce.

Oferujemy:

wynagrodzenie 14 euro netto za godzinę,
pracę na długi okres czasu – co najmniej na rok,
dla kierowców: amortyzacja 100 euro i zwrot kosztów paliwa z trasy kwatera/praca,
zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie,
pracę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

montaż instalacji elektrycznych w nowym budownictwie mieszkaniowym,

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres skrzynki mailowej agata@intemporis.net lub o kontakt telefoniczny na numer +48 791 009 750.

Informacja z serwisu

Inne oferty Elektryk.

Ogłoszenie nr 1131314

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2023-01-25 14:34:56
Ilość wyświetleń:
50
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: AgataInTemporis
Państwo: Netherlands

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: agata@intemporis.net

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Elektryk - Holandia
 mobile