Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1131138

Dania - praca w magazynie z obsługą wózka widłowego

Oferta pracy w Danii

Firma Porte ApS
Zatrudni osobę do pracy w magazynie koło Kopenhagi.

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (warunek konieczny)
- znajomość języka angielskiego lub duńskiego mile widziana ale nie jest konieczna
- prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
- prace magazynowe
- załadunek i rozładunek produktów
- przygotowywanie i kompletowanie zamówień
- transport wewnątrzzakładowy

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
- pomoc przy załatwianiu formalności
- zakwaterowanie, wyżywienie, dowóz do miejsca pracy
Standardowy czas pracy to 37 godzin tygodniowo (możliwość nadgodzin)
Po odliczeniu kosztów zakwaterowania, wyżywienia i transportu, przybliżone wynagrodzenie miesięczne „na rękę”, wraz z dodatkami to około 9 tyś zł (bez nadgodzin). Płatne w Koronach Duńskich przelewem, raz w miesiącu.

Informacja z serwisu