Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1131098

Mechanik HVAC - Belgia

Oferta pracy w Belgii

Poszukujemy doświadczonych instalatorów systemów HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) do długofalowej współpracy na terenie Belgii.

Szukamy osób, które posiadają:
- doświadczenie zawodowe oraz wiedzę z zakresu chłodnictwa, ogrzewania, pomp ciepła, wentylacji,
- znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
- odpowiedzialność, dokładność, sumienność,
- mile widziany certyfikat VCA,
- mile widziane własne auto a przynajmniej prawo jazdy kat.B,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW / PRZYKŁADOWE PRACE:
instalacja nowych systemów lub modernizacja już istniejących,
instalacja centralnego ogrzewania,
instalowanie instalacji sanitarnych, boilerów, systemów chłodzących,
modyfikacje i renowacje starych instalacji,
miejsca instalacji: banki, szpitale, szkoły, domy opieki, biurowce,

OFERUJEMY:
zapewnioną pracę na długi okres czasu,
w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę,
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
stawka adekwatna do doświadczenia oraz znajomości języka obcego,
darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie,
opiekę koordynatora,
pracę w przyjaznej pracownikowi firmie,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 451 194 534.

Informacja z serwisu