Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1131081

Dekarz/Pomocnik dekarza - Belgia

Oferta pracy w Belgii

DEKARZ
Poszukujemy dekarzy do długofalowej współpracy na terenie Belgii.

Szukamy osób, które posiadają:
- doświadczenie zawodowe lub praktyki jako dekarz w kryciu różnymi materiałami, np. łupkiem dachowym, dachówką, itp.
- doświadczenie w kryciu dachów płaskich,
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
- odpowiedzialność, dokładność, sumienność,
- mile widziane własne auto/prawo jazdy kat.B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- usuwanie starego pokrycia,
- montaż konstrukcji dachowych i nowego pokrycia, głównie dachy skośne,
- układanie dachówki, krycie łupkiem dachowym, i innymi pokryciami,
- obróbki blacharskie pokryć dachów,
- prace przygotowawcze,

OFERUJEMY:
- pracę na długi okres czasu,
- w pełni legalne zatrudnienie,
- polska umowa o pracę lub zlecenie,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
- darmowe zakwaterowanie w bdb standardzie
- opiekę koordynatora
- pracę w przyjaznej atmosferze,

POMOCNIK DEKARZA

Poszukujemy pomocników dekarza w doświadczeniem minimum 0, 5 roku w pracy na dachach.
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego (będzie to dodatkowym atutem)
Szukamy osób odpowiedzialnych, dokładnych, zmotywowanych.
OFERUJEMY:
- umowa o pracę, stawka uzależniona od doświadczenia,
- darmowe zakwaterowanie
- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 791 009 750.

Informacja z serwisu