Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1130819

Magazynier/Order picker HOLANDIA

Oferta pracy w Holandii

Kraj: Holandia
Różne lokalizacje

OPIS PRACY:
Do głównych zadań pracownika należy kompletowanie zamówień dla klientów firmy. W celu wyszukania odpowiednich artykułów wykorzystuje urządzenia skanujące, technologię głosową pick by voice lub listy.

Główne obowiązki:
wyszukiwanie towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki
dokładne sprawdzanie, czy wyselekcjonowane produkty są zgodne ze szczegółami zamówienia
inne prace magazynowe (m. in. załadunek/rozładunek palet, dokładanie towarów na półkach, utrzymywanie porządku w miejscu pracy)

WYMAGANIA:
Prawo jazdy kat. B
Znajomość języka angielskiego - minimum A2 (komunikatywny)
Doświadczenie w pracach magazynowych
Siła i dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY:
Stawki od 11.04 do 12, 90 € brutto / godz (w zależności od ustalonego projektu)
Do stawki podstawowej dochodzą dodatki: urlopowy, wakacyjny, za pracę zmianową, za pracę w nadgodzinach. Ponadto w magazynach typu chłodnia i mroźnia- dodatek temperaturowy.
Wypłaty tygodniowe (pierwsza wypłata w poniedziałek trzeciego tygodnia pracy, możliwe wzięcie zaliczki).

Zakwaterowanie, ubezpieczenie i bezpłatny przejazd do pracy.

Powiększ

Informacja z serwisu