Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1130818

Praca budowlana Niemcy - 4800€/msc Brutto

Oferta pracy w Niemczech

POSZUKUJEMY BRYGADZISTĘ DLA NIEMIECKIEJ FIRMY BUDOWLANEJ

OFERUJEMY:
✅ Początkowa stawka 24, 00€/h - możliwy wzrost w zależności od kwalifikacji i wyników
✅ Niemiecka umowa o pracę - zawierana bezpośrednio z pracodawcą!
✅ Godziny pracy: od 7°° do 17°°.
✅ godz. tygodniowo - ok. 50 godz. w tym sobota
✅ Zakwaterowanie bezpośrednio w miejscu pracy - Mieszkanie jednopokojowe z dostępną kuchnią, 35m2 280€/miesiąc + 80€ koszty ogrzewania
✅ Data rozpoczęcia 1.3.2023 r.
✅ Miejsce pracy: 73614 Schorndorf ( okolice Stuttgartu) Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
✅ Samodzielna organizacja małych placów budowy (np. domu jednorodzinnego) z ok. 2 pracownikami
✅ Pomiar elementów budynku zgodnie z planem
✅ Samodzielne zamawianie materiałów (np. betonu)
✅ Znajomość obsługi żurawia budowlanego będzie dodatkowym atutem.

OCZEKUJEMY:
✅ Kilkuletnie doświadczenie na budowach
✅ Komunikatywny język niemiecki
✅ Prawo jazdy: klasa B
✅ Samochód nie jest wymagany

CV NA CV@WORK-MUNZER.EU
W TYTULE PROSZĘ PODAĆ NR - "DE.12"

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1130818

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2023-01-21 10:27:11
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
24.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MarcoMunzer
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Uszyce
Nr telefonu: +48 518 643 733

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: i@work-munzer.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca budowlana Niemcy - 4800€/msc Brutto
 mobile