Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1130787

Operator minikoparki

Oferta pracy w Danii

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie wykopów pod rury ciepłownicze przy użyciu koparki 2 tonowej
-Przygotowanie powierzchni pod wykopy
-Kopanie wokół istniejących kabli/przewodów na terenach miejskich
-Wypełnianie otworów ziemią

Wymagania:

-Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy operatora minikoparki 2T
-Uprawnienia na obsługę minikoparki 2T
-Dobra kondycja fizyczna
-Mile widziane prawo jazdy kat. B
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-Auto służbowe na dojazdy do pracy
-Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
-Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
-Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
-Atrakcyjną stawkę godzinową
-Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
-Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
-Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
-Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12, 5%) oraz dodatki świąteczne
-Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
-Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
-Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
-Kontakt z działem księgowości w języku polskim.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1130787

Kategoria:
Dania - Dam pracę
Data dodania:
2023-01-20 15:06:01
Ilość wyświetleń:
201
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobsupplypolska
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: infopoland@bluecollar.dk

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator minikoparki
 mobile