Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1130316

Stolarz praca z drewnianymi placami zabaw

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
14, 98 € za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Nieuwendijk, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Boerplay to firma zajmująca się produkcją placów zabaw. Projekty publicznych placów zabaw, boisk szkolnych, terenów rekreacyjnych. Produkcja rozpoczyna się od przygotowania projektu przez projektantów, następnie plac zabaw jest produkowany we własnym zakresie, a następnie montaż odbywa się u klienta.

Jako Stolarz będziesz zajmował się produkcją i wykańczaniem elementów drewnianych placów zabaw. Będziesz korzystać z różnych technik i narzędzi do wszystkich zadań (wiercenie, piłowanie, praca z piłą łańcuchową itp.) do wykonywania swojej pracy.

Od poniedziałku do piątku będziesz pracować tylko na jedną zmianę dzienną od 08:00 do 17:00, co zapewni Ci stabilność. Będziesz pracować łącznie od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach i nadgodzinach, za które otrzymasz dodatek.

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działalność. Dołącz do tego zespołu!

Korzyści:
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Pomoc techniczna 24/7

Obowiązki:
Montaż produktów
Wykończenie elementów drewnianych
Praca z narzędziami (wiertarka, piła itp.)

Wymagania:
Doświadczenie w pracy z narzędziami stolarskimi
Bycie odpowiedzialnym i elastycznym
Dostępność przez długi okres czasu
Znajomość języka angielskiego

Swoje CV możesz przesłać na adres:
specialstaffing@ottoworkforce.eu

Nasi rekruterzy techniczni skontaktują się z Tobą najszybciej jak to możliwe!
Numer telefonu: +31886886030

Powiększ

Informacja z serwisu