Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1130205

Operator robota spawalniczego Niemcy

Oferta pracy w NiemczechOperator robota spawalniczego Niemcy. Praca jako operator robota spawalniczego w Niemczech to doskonała okazja dla osób posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. W Saerbeck, miejscowości gdzie jest dostępna ta oferta pracy, pracownicy będą odpowiedzialni za obsługę i utrzymanie robota spawalniczego, lasera i krawędziarki Triumpf. Dodatkowo zakres obowiązków obejmuje bezpiecznej i płynnej pracy urządzeń, utrzymanie ich w dobrym stanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych. Umiejętność obsługi komputera i doświadczenie w pracy z maszynami przemysłowymi będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje darmowe zakwaterowanie. Pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy pracownika. Praca ta oferuje także dobre wynagrodzenie 12, 50 € brutto + 4€/ h diety.

Oferujemy:

– 12, 50 € brutto + 4€/ h diety + darmowe zakwaterowanie

– miesięcznie 2500 € netto, po opłaceniu zakwaterowania

Wymagania:

– wymagany niemiecki

Praca w Holandii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Operator robota spawalniczego Niemcy, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Agencja pracy za granicą. Blog praca za granicą, najnowsze wpisy.
 
 
Informacja z serwisu

  
Ogłoszenie nr 1130205

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2023-01-17 11:08:48
Ilość wyświetleń:
49
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Przemyslaw955
Państwo: Polska
Nr telefonu: 500243028

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: aplikuj@injobs.pl
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator robota spawalniczego Niemcy
 mobile