Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1129426

Wulkanizator / monter opon, 14, 82 € brutto/h, okolice Antwerpii, Bel

Oferta pracy w Belgii

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników poszukuje pracowników do sezonowej wymiany opon na terenie całej Belgii. Rekrutacją w tej branży zajmujemy się już od ponad 14 lat! Zaczęliśmy od garstki – dziś współpracujemy z prawie dwudziestoma serwisami wulkanizacyjnymi na terenie Belgii. W kolejnym sezonie za naszym pośrednictwem pracę może znaleźć nawet ponad 70 wulkanizatorów / serwisantów opon!

Sezon zimowy już za nami, zatem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wulkanizator / monter opon
Miejsce pracy: okolice Antwerpii, Belgia
Start pracy od 1 marca
Zakwaterowanie: zagwarantowane
Sposób na szybki zarobek? Wyjedź z nami do Belgii!

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI:
praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii
wymiana opon praca w szybkim tempie
kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika
demontaż kół oraz opon z felg
wyważanie kół
obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie)
praca zespołowa

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej
super stawkę godzinowa 14, 82€ brutto/h - za pierwsze 500h przepracowanych u klienta. +500h stawka 16, 03€ brutto/h
dodatek wakacyjny w wysokości 15, 38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku)
pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin.
możliwość korzystania z zakwaterowania oferowanego przez firmę – koszt 95€/tydzień
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 8, 33 € miesięcznie
opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu.
pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta).
zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125€.

TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:
masz doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym
umiesz korzystać następujących maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki
potrafisz komunikować się po angielsku lub francusku lub holendersku – WARUNEK KONIECZNY!
masz własne auto, lub możesz dojeżdżać do pracy rowerem (do 10 km)

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę

Informacja z serwisu