Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1129113

Pracownik produkcji

Oferta pracy w Holandii

PRACOWNIK PRODUKCJI
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:
Firma produkuje brykiety z węgla drzewnego, które wykorzystywane są np. w kadzidełkach, fajkach wodnych (typu shisha).
Zakres obowiązków:
· pakowanie produktu
· kontrola jakości
· obsługa maszyn produkcyjnych
Wymagania:
· dokładność i precyzja
· umiejętność pracy w zespole
· wysoka kultura osobista, zaangażowanie, sumienność oraz poczucie odpowiedzialności
· komunikatywna znajomość języka angielskiego
· doświadczenie w środowisku produkcyjnym
Oferujemy:
· stawka godzinowa € 12.81 plus dodatek wakacyjny
· bonus o łącznej wartości €1000 brutto
- €250 po pierwszym przepracowanym miesiącu
- €250 po trzech przepracowanym miesiącach
- €500 po sześciu przepracowanych miesiącach
· długoterminową umowę o pracę z gwarancją godzin pracy
· możliwość przejścia na kontrakt u klienta
· wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie
· stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikację
· brak stawek wiekowych
· samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
· możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
· bezpłatny kurs języka holenderskiego

Powiększ

Informacja z serwisu