Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1129092

Spawacz TIG 141

Oferta pracy w Danii

Zakres obowiązków:

- Spawanie rur ciepłowniczych metodą 141 z wykorzystaniem rysunku technicznego
- Lutowanie małych rur ciepłowniczych
- Dbałość o wysoką jakość spoin spawalniczych (spoiny badane metodą RTG).

Wymagania:

- 3-4 lata doświadczenia w spawaniu metodą TIG 141
- Mile widziane doświadczenie w spawaniu rur ciepłowniczych
(System dystrybucji ciepła do budynków mieszkalnych/użytkowych ogrzewanych wodą)
- Posiadanie certyfikatu spawalniczego metoda 141 (H-L 045) spawanie pachwinowe
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Certyfikat Hot Work i uprawnienia do lutowania będą dodatkowym atutem
- W przypadku braku powyższych certyfikatów otwartość do odbycia kursów szkoleniowych
- Gotowość do pracy na zewnątrz, dobra kondycja fizyczna
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Gotowość do długotrwałej współpracy.

Oferujemy:

- Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
- Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
- Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
- Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12, 5%) oraz dodatki świąteczne
- Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
- Pomoc w organizacji zakwaterowania
- Auto służbowe na dojazdy do pracy.

Informacja z serwisu