Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1128841

Elektryk z komunikatywnym niemieckim, 36119 Neuhof

Oferta pracy w Niemczech

Praca dla elektryków z kom niemieckim (A2)
Praca na 6-8 tygodni, z możliwością przedłużenia
Oferujemy:
- Praca na niemiecka umowę o prace (niemiecka agencja pracy)
- Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu pracy
- Wynagrodzenie 2500 netto

Obowiązki:

- Prace Końcowe przy układaniu kabli
- Montaż włączników, gniazdek, puszek podłogowych, oświetlenia, innych urządzeń technicznych

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe : elektryk, elektromonter itp
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Komunikatywny niemiecki (A2)
- Własny samochód na dojazdy do pracy

CV na persontura@mail.de

Wszystkich zainteresowanych pracą, proszę napisać wiadomość na WhatsApp lub wysłać SMS +48697711983

Powiększ

Informacja z serwisu