Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1122561

MONTER OKIEN / DOETINCHEM / HOLANDIA - UMOWA HOLENDERSKA / OD ZARAZ!

Oferta pracy w Holandii

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta pracowników do prac związanych z montowaniem okien

Lokalizacja – Doetinchem, Holandia

Opis stanowiska:

- samodzielny montaż okien
- utrzymanie miejsca pracy w czystości i zgodnie ze standardami

Wymagamy:
- czynnego prawa jazdy kat.B
- własne auto
- znajomości j. angielskiego, j. niemieckiego lub j. niderlandzkiego na poziomie min. A2/B1
- przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- CV w j. angielskim / niemieckim / niderlandzkim z opisanym doświadczeniem w pracy przy montażu okien

Oferujemy:
- €500 - 515 netto/tydzień
- bezpłatne zakwaterowanie (jednoosobowy pokój, wspólna kuchnia, wspólny pokój dzienny i wspólna łazienka)
- ubezpieczenie €28, 14/tydzień
- możliwość zakupu odzieży formowej po obniżonej cenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując "Monter okien – Doetinchem, Holandia " .
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacja z serwisu