Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1122497

Kierowca/Kurier Niemcy DHL Bautzen

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace dla Deutsche Post DHL bez agencji i polskich podwykonawcow. DeutschePost DHL w okolicach LÖBAU obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

KURIER (Kleinbus VW T5 Transporter)
Miejsce pracy: okolice Bautzen (pracodawca nie zapewnia zawaterowania, praca na dojazdy!)

(praca optymalna tez dla par)

WYMAGANIA:
rozwozenie listow i pakietow (Kleinbus VW T5 Transporter)
wymagany komunikatywny niemiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Kurier, Zusteller
OFERUJEMY:
brutto ok 2400-2500€ brutto na start, w zaleznosci od klasy podatkowej + soboty po 13.00 extra platne.
po okresie probnym sa mozliwe podwyzki
stawka 14, 34€ na godzine brutto.
min. 38, 5 godzin tygodniowo PLUS nadgodziny platne w pierwszych 3 miesiacach, potem odbierane jako wolne
start pracy miedzy 6.30 a 8.00
szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie, wynagrodzenie kazdego 15 dnia miesiaca, DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej od DHL)
niemiecka umowa o prace z Deutsche Post DHL bezposrednio ze wszystkimi skladkami
Weekendy i święta moga byc pracujące.
Prosze o zyciorys na:

lager.personal@gmx.de

(prosze z dopiskiem kurier DHL Löbau)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu