Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1122118

Pracownik magazynowy z wózkami widłowymi 576 175 001

Oferta pracy w Niemczech

Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.
Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:
Pracownika na magazyn z wózkami widłowymi
Miejsce pracy: Niemcy/ okolice Marburga
Zadania:
Praca na wózkach widłowych - ładowanie i rozładowywanie ciężarówek Wymagania:
· doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi (niewymagane uprawnienia na wózki, tylko doświadczenie)
· znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym mile widziana, ale nie jest wymagana, polscy pracownicy na miejscu
· chęć podjęcia współpracy długoterminowej od zaraz
Oferujemy:
· Zapewniają bezpłatne pokoje dla pracownika
· legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
· praca w systemie 4/1 - 45 godzin / tydzień, 1 zmiana, godzina rozpoczęcia 15:00
· weekendy wolne (nie ma pracy w weekendy)
· zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.
· Wynagrodzenie :
€ 2.500, 00 brutto + € 300, 00 premia za wydajnosc (jesli miesieczna praca zostanie wykonana w całości)
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 175 001 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ps@werkservice.pl

Informacja z serwisu