Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1122109

Monter fasad / Drachten / Leuwarden / Dokkum / Holandia

Oferta pracy w Holandii

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje monterów.

Miejscowość: Fryzja, Holandia

Opis stanowiska:
- montaż fasad i frontów ze szkła twardego i aluminium (praca na świeżym powietrzu)
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy
- Przestrzeganie zasad BHP

Wymagamy:
- znajomości j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętności czytania rysunku technicznego,
- prawo jazdy kat. B oraz własne auto

Oferujemy:
- ok. 490 - 500 euro netto/tydzień
- zakwaterowanie i dojazd do pracy
- ubezpieczenie
- zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując: Monter fasad ze szkła, Holandia
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacja z serwisu