Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1121450

Mechanik - Karlsruhe Ref. 561

Oferta pracy w Niemczech

region zatrudnienia: Karlsruhe, Badenia-Wirtembergia

Podstawowe obowiązki:

praca stała, 5 dni w tygodniu, możliwość pracy w weekendy, na życzenie pracownika, jeśli chce więcej zarobić
do zadań mechanika należą między innymi naprawa układu hamulcowego, naprawa silnika (obsługa, naprawy układu napędowego (sprzęgło itp.), naprawa przyczepy, montaż opon za pomocą maszyny, inne drobne naprawy pojazdów

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

pracę bez systemu
zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym, koszt. ok 400€
zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, bezpośrednio w firmie niemieckiej
pracę w rzetelnej, sprawdzonej firmie
stawka na niemieckiej umowie o pracę wynosi 18€ brutto za dzień
stawka brutto w zależności od ilości przepracowanych dni wynosi: w pracy stałej (przy pełnych 20 dniach pracy): 3250 € brutto
szacunkowa kwota netto po odliczeniu podatku i dodaniu diet oraz premii wynosi:
w 1 klasie podatkowej 2200€ netto
w 3 klasie podatkowej 2400€ netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
płatny urlop wypoczynkowy
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
Firma zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych, koszt około 200€ miesięcznie. Firma na życzenie pomaga znaleźć mieszkanie dla rodziny

Wymagamy:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie na porównywalnym stanowisku w warsztacie
mile widziane prawo jazdy C +E

Informacja z serwisu