Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Włochy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1120964

Kierowca autobusu kat. D - Wlochy Bolzano

Oferta pracy we Włoszech

Praca na wloska umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z wloskim pracodawca bez agencji.
Komunikacja podmiejska Bolzano obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowca autobusu podmiejskiego
Miejsce pracy: jazda okoliczne wioski i miasteczka kolo Bolzano (WLOCHY) ( zakwaterowanie jest zapewnione, tylko media do oplacenia!). MOZLIWY SYSTEM po 6-7 tygodniach na 1 tydzien zjazd do Polski.

1000€ premii powitalnej!

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D
wymagana podstawowa znajomosc niemieckiego lub wloskiego lub ANGIELSKIEGO (1000€ premii na start!)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
stale trasy okolice Bolzano (okoliczne wioski i miasteczka. spokojne trasy po wioskach do 40-50Km, piekne widoki)
praca czasami tez w weekendy
dzienne zmiany.
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 3000€ podstawy brutto (za 180 godzin/mies) po okresie probnym podwyzka.
premie + 30 % dodatki za prace w niediele i swieta, za nadgodziny platne 10% extra
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne .
stabilną i długoterminową pracę. wychodzi min 2000€ nominal podstawy (po odliczeniu ZA MEDIA)
premia urlopowa 1200 Euro plus premia swiateczna 1200 Euro (2400 EUR dodatkowo w roku).

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu