Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1120939

Magazynier Bremen DHL

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla DHL bez agencji i polskich podwykonawcow. (praca od poczatku pazdziernika, pelny etat)

DHL/DeutschePost w BREMEN obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bremen (Brema)

(praca optymalna dla kobiet lub par) DARMOWA KWATERA

OPIS STANOWISKA

prace magazynowe sortowanie malych paczek i pakietow
ukladanie na tasmie do skanowania
wdrazanie i szkolenie rowniez po angielsku czy niemiecku
WYMAGANIA:

doswiadczenia w pracy na magazynie mile widziane: sortowanie malych paczek i pakietów (układanie do skanowania na taśmie)
podstawy niemieckiego lub angielskiego mile widziane
WYNAGRODZENIE:

DHL zapewnia darmowe zakwaterowanie
1800 do 2000€ brutto na start + dodatki za prace nocna, nadgodziny extra platne lub urlop
stawka 12.60€ na start
nadgodziny możliwe i extra płatne lub urlop
niemiecka umowa o prace bezpośrednio z DHL ze wszystkimi skladkami
praca w soboty i święta mozliwa i extra płatna lub urlop

lub mejl: lager.personal@gmx.de
dopisek BREMEN (Brema)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu