Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1120887

Dyspozytor transportu w Niemczech - Kassel - Zakwaterowanie ! Ref. 506

Oferta pracy w Niemczech

Dyspozytor transportu w Niemczech – Kassel - Zakwaterowanie ! Ref. 506
region zatrudnienia: Hesja, okolice Kassel

Opis stanowiska:

dyspozycje wydawane kierowcom- w firmie są zatrudnieni polscy kierowcy
komunikacja w j. polskim i w j. niemieckim z pracownikami
koordynowanie czasu pracy kierowcom, planowanie tras, praca przy komputerze i telefonie

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

praca na pełen etat
niemiecką umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
atrakcyjne niemieckie wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i kwalifikacji - możesz podać swoje wymagania finansowe!

Każdemu kandydatowi gwarantujemy:

pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, za darmo oferujemy usługę ubezpieczenia w Niemczech
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
płatny urlop wypoczynkowy
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
wynagrodzenie na umowie jest zależne od kwalifikacji kandydata. Firma prosi o podanie swoich wymagań finansowych

Wymagania:

umiejętność obsługi komputera oraz programów spedycyjnych
wykształcenie jako logistyk, spedytor, dyspozytor lub pokrewne
biegły język niemiecki i polski, mile widziany angielski
doświadczenia około jako dyspozytor lub podobne stanowisko

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1120887

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2022-11-16 11:58:20
Ilość wyświetleń:
62
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: luksmann
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 505 500 420

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@luksmann.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Dyspozytor transportu w Niemczech - Kassel - Zakwaterowanie ! Ref. 506
 mobile