Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1120663

Firma poszukuje kierowców

Oferta pracy w Niemczech

Ak.jobs jest cześcia dużej rodzinnej firmy niemieckiej. W ramach swojej działalności Ak.jobs poszukuje kierowców kat C/CE oraz komisjonerów i osób z uprawnieniami na wózek widłowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW KIEROWCY:

• Załadunek i rozładunek

• Dostawa towaru

• Odbiór towarów

• Praca ze "Skanerem"

POJAZDY :

ciężarówka 7, 5 t,
ciężarówka 12t i przyczepa tandemowa,
ciężarówka 14t, 16t, 18t
Przyczepa z opcją załadunku przelotowego,

Oferujemy:

Pensję 2200- 2600 euro, bez systemu
Pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
Pobieranie zaliczek
Świadczenia socjalne wynikające z niemieckiej umowy o pracę
(Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie)
Pewną pracę z dobrym wynagrodzeniem
Więcej informacji:

Stałe i zaplanowane trasy ok. 200 km/dobę
szkolenia
Sprawiedliwy i pewny system wynagrodzeń
Zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń
Premia za transport lokalny, wypłacana w zależności od wyników
Regularne godziny pracy od poniedziałku do piątku
W przypadku konieczności pracy w weekendy lub w dni świąteczne, będzie ona dodatkowo wynagradzana.
Dzienny czas pracy ok. 10 godzin, między 6.00 a 16.45 (w tym 45 min. przerwy)
Dodatek wakacyjny i świąteczny
Premia rekrutacyjna dla nowych pracowników
Nowoczesne pojazdy
Odzież robocza, obuwie ochronne zapewnione przez pracodawcę
Skanery w różnych językach z informacjami o ładunku, kliencie, nawigacji itp. w każdej ciężarówce
Kompletne wyposażenie ADR do przewozu towarów niebezpiecznych
Pełne pokrycie kosztów modułów

Oczekujemy:

Prawo jazdy kategorii C/CE i karta kierowcy
Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, swoje CV również w języku Polskim mogą Państwo przesyłac na adres ak13.jobs@gmail.com

Powiększ

Informacja z serwisu