Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1110333

Operator w fabryce cukierków

Oferta pracy w Holandii

Co będziesz robić?

Szukasz pracy ze stałym zatrudnieniem w okolicach Weert w fabryce słodyczy, takich jak mentos, czy fruittella? Interesują Cię: stałe godziny, praca na fulltime ze stawką 16, 94 euro brutto na godzinę? Czytaj dalej!

Dla naszego klienta - fabryki cukierków Perfetti Van Melle w Weert poszukujemy operatorów, którzy chcą pracować na trzy zmiany na pełny etat!

W Perfetti van Melle pracujesz zawsze w tym samym zespole, na stałej zmianie i z tym samym przełożonym i razem dbacie o to, aby produkcja przebiegała sprawnie.

Stanowisko operatora znajduje się na dziale pakowania. gdzie słodycze są pakowane w torebki, rolki, pudełka itp.

Jakie zadania są z tym związane?

Monitorowanie produkcji na maszynach.

Przeprowadzanie kontroli jakości produktów.

Uzupełnianie opakowań lub cukierków w celu utrzymania pracy maszyny.

Usuwanie drobnych awarii, np. zacinanie się słodyczy.

Zmiana ustawień maszyny w przypadku konieczności zastosowania innego opakowania lub pudełka.

Pomoc kolegom z zespołu przy innych maszynach w razie potrzeby.

O firmie

Perfetti Van Melle jest firmą z długą tradycją produkcji w Weert. Wiele osób, zamieszkałych w okolicach, zna kogoś, kto tam pracuje lub pracował w przeszłości, na przykład w czasie wakacji.

Firma inwestuje też w swoich pracowników. Pracując w Perfetti van Melle na stanowisku operatora maszyn, możesz przejść szkolenie na operatora linii lub operatora procesu. Ponadto można uzyskać certyfikat HACCP lub Vapro.

Lokalizacja jest również bardzo dogodna. Do Weert można na przykład łatwo dojechać z Budel, Meijel i Nederweert.

Perfetti Van Melle oferuje pewność godzin, a w przypadku, gdy pracownik się sprawdzi na swoim stanowisku -stałą posadę!

Wymagania dotyczące pracy

Do tej nieco słodkiej pracy szukamy kandydatów, którzy lubią zakasać rękawy.

Ponadto:

- Jesteś zmotywowany i masz chęć do nauki.

- Chcesz pracować w systemie 3-zmianowym (6.30-14.30 / 14.30-22.30 / 22.30-6.30)

- Jesteś dostępny w pełnym wymiarze czasu pracy (37, 5 godziny tygodniowo)

- Mieszkasz prywatnie w okolicach Weert i masz własny transport do pracy

- Masz doświadczenie jako operator lub zainteresowanie techniką.

- Masz dobrą znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego w mowie i piśmie.

- Każdego dnia dajesz z siebie 100%

- Potrafisz dobrze współpracować z ludźmi z różnych kultur.

Co oferujemy

- Tydzień pracy w pełnym wymiarze godzin.

- Wynagrodzenie operatora rozpoczynającego pracę od 16, 94 euro brutto za godzinę (stawka zawiera 20% dodatku zmianowego).

- Możliwości dodatkowych szkoleń i rozwoju zawodowego

- System 3-zmianowy, co oznacza, że zawsze masz wolną część dnia do samodzielnego wypełnienia.

- Możliwość stałego zatrudnienia w tej pięknej firmie!

- Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe

- Częściowy zwrot kosztów dojazdu

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:

startpeople.nl/pl/wakat/operator-w-fabryce-cukierkow-(v2026369)

#weert #nederweert #eindhoven #roermond #ploegendienst #drie_ploegen #operator #machinebediener #snoep #productie #inpak #fulltime #bepaalde_tijd_met_uitzicht_op_vast

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1110333

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2022-09-23 15:06:03
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
16.94

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: StartPeople

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: international.recruitment@startpeople.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator w fabryce cukierków
 mobile