Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1110233

Praca przy produkcji - Beyreuth

Oferta pracy w Niemczech

Produkcja okładzin, tkanin przemysłowych i tapet

Miejsce pracy: Marktschorgast, okolice Beyreuth

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na pełny etat (37 godzin tygodniowo);
- stawka 12, 50 €, nocki i nadgodziny 15, 62€;
- darmowa w pełni wyposażona kwatera;
- płatne urlopy;

Wymagania:
- doświadczenie na produkcji;
- dobre podstawy niemieckiego;
- auto na dojazdy do pracy;

Opis stanowiska:
- podstawowa obsługa maszyn;
- podkładanie i odbieranie produktu pod maszynę
- wzrokowa kontrola jakości;
- pakowanie;
- praca na 3 zmiany.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 729-837-573 lub przesyłanie CV na adres: info@goldarbeit.de

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych o realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)].

Informacja z serwisu