Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1110204

Operator maszyn Niemcy! od zaraz!

Oferta pracy w Niemczech

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta w Niemczech z branży Automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

Miejscowość: Radolfzell, Niemcy

Zakres obowiązków:
- wstawianie części / materiałów w maszynach w celu konfiguracji,
- uruchamianie i monitorowanie włączonego pojazdu/maszyny,
- w przypadku nieprawidłowości - przerwanie działania - zgaszenie maszyny,
- usuwanie awarii poprzez proste czynności ręczne.

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w podobnej branży,
- podstawowej znajomości języka angielskiego/ niemieckiego,
- motywacji i chęci do pracy,
- uprawnienia/certyfikaty nie są wymagane,
- mile widziane osoby z własnym samochodem.

Gwarantujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
- stawka godzinowa w zakresie od 12, 43-17, 95 € brutto/h,
- dodatek transportowy 30 € brutto / miesiąc,
- praca w systemie zmianowym,
- zakwaterowanie,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1110204

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2022-09-23 11:34:42
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
12.43

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BeataRekruter
Państwo: Germany
Nr telefonu: 666891943

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: b.wasilewska@interkadra.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator maszyn Niemcy! od zaraz!
 mobile