Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1110084

Praca logistyczna w Geodis

Oferta pracy w HolandiiCo będziesz robić?

Szukasz pracy logistycznej w Venlo? Interesuje Cię długoterminowe zatrudnienie i stabilne godziny pracy? W takim razie zapraszamy do aplikowania na ofertę naszego wieloletniego klienta – Geodis!

Geodis oferuje pracę na pełen etat i na długi czas. W zależności od działu praca odbywa się na zmianę dzienną lub 2 zmiany. Stawka godzinowa waha się od 11, 83 do 12, 25 euro brutto za godzinę dla osób pakujących i zbierających zamówienia.

O firmie

Geodis jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się łańcuchem dostaw. Geodis jest numerem 4 w Europie i zatrudnia ponad 40 000 pracowników w 67 krajach. Więcej szczegółów na temat Geodis znajdziesz po linkiem: www.geodis.com/nl/en

Wymagania dotyczące pracy

Jeśli szukasz pracy na pełen (full time) lub część etatu (part time) w logistyce, znasz język angielski lub niemiecki, lub holenderski oraz posiadasz transport do pracy to szukamy właśnie Ciebie!

Pełen etat to 40 godzin pracy tygodniowo w oparciu o 5 dni. Zdarzają się czasem nadgodziny lub opcja pracy w soboty. Znajomość języka obcego jest wymogiem, ale w zależności od potrzeb, czasami są też możliwości zatrudnienia bez znajomości języka obcego. Transport do pracy oraz zakwaterowanie są wymagane. W zależności od odległości do pracy oraz godzin pracy w danym dziale może to być transport publiczny, rower, samochód.

Co oferujemy

Geodis proponuje:

stawkę w wysokości 11, 83 do 12, 25 euro brutto na godzinę,

dodatek dojazdowy,

dodatek wakacyjny wypłacany raz w roku (8, 33%),

możliwość uzyskania umowy bezpośredniej.

Jeśli ta oferta Ci odpowiada, nie zwlekaj, zareaguj już teraz. Prześlij swoje dane klikając w Aplikuj Teraz. Nasz rekruter zadzwoni do Ciebie w przeciągu 48 godzin i razem omówicie szczegóły oferty oraz Twoją sytuację. Następnie umówimy się na spotkanie w celu skompletowania dokumentów i pokazania Ci firmy od środka. Zapraszamy!

startpeople.nl/pl/wakat/praca-logistyczna-w-geodis-(v2025820)Powiększ

Informacja z serwisu

  
Ogłoszenie nr 1110084

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2022-09-22 15:10:33
Ilość wyświetleń:
20
Stawka za godzinę:
12.25Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: StartPeople
Państwo: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: international.recruitment@startpeople.nl
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca logistyczna w Geodis
 mobile