Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1110073

Monter rurociągów/ Pipefitter, Dania.

Oferta pracy w Danii

SEAMAR Scandinavia A/S ( www.seamar.dk) to duńska agencja pracy, która rozpoczyna stałą działalność w Polsce. Główna siedziba firmy mieści się w Hirtshals, na północno- zachodnim wybrzeżu Danii. Wieloletnie doświadczenie i stała współpraca z firmami branży offshore i marine, ich opinie oraz zadowolenie pracowników, identyfikuje naszą pozycję na rynku.
Dla naszego stałego kontrahenta, firmy z branży stoczniowej poszukujemy:

MONTERÓW RUROCIĄGÓW

Miejsce pracy: Skagen, Dania
Wynagrodzenie: 182, 5 dkk brutto / h + dodatek emerytalny i urlopowy
Rotacja: do uzgodnienia (preferowana 6:2)

OBOWIĄZKI:
- prefabrykacja i montaż przyłączy hydraulicznych metodą TIG,
- spawanie stali czarnej (ewentualnie plastiku PEHD)

WYMAGANIA:
- doświadczenie i znajomość pracy na powyższym stanowisku poparte certyfikatami lub zaświadczeniami,
- ogólna wiedza techniczna
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w duńskiej agencji pracy,
- stały kontakt z koordynatorem w Polsce i w Danii,
- miesięczne wynagrodzenie,
- organizację przejazdów/przelotów oraz dojazd do miejsca pracy (w razie potrzeby),
- przy rotacji 8:4 opłacamy przelot i/lub dojazd do miejsca pracy,
-możliwość długoterminowej współpracy,
- organizację zakwaterowania,
- ubranie robocze.

CV proszę przesyłać na poniższy adres mailowy:
eo@seamar.dk, z dopiskiem „monter rurociągów”.

Powiększ

Informacja z serwisu