Praca Za Granic | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj og這szenie | M鎩 profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel si ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granic » Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac » Og這szenie nr 1110072

Junior Process Officer / j. angielski B2 / BEZ DO名IADCZENIA

Oferta pracy w pozosta造ch pa雟twach

INFORMACJE STANOWISKU:
praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w υdzi
pe貫n etat, w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00-17.00
umowa o prac

ZADANIA:
weryfikacja informacji w dziale analiz
praca w Excelu i programach wewn皻rznych
weryfikowanie du篡ch zbior闚 danych

OCZEKIWANIA:
Znasz j瞛yk angielski na poziomie B2 – WARUNEK KONIECZNY
Uko鎍zy豉/e studia o profilu ekonomicznym, bankowym lub masz za sob pierwsze do鈍iadczenie w pracy o podobnym profilu – WARUNEK KONIECZNY
Interesujesz si bankowo軼i i finansami
Zapraszamy do aplikowania osoby, kt鏎e nie maj do鈍iadczenia, ale pragn rozwija si zawodowo w obszarze finans闚 i bankowo軼i (istotna jest chocia瘺y podstawowa wiedza merytoryczna z tego zakresu) :)

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie na pe貫n etat w oparciu o umow o prac;
Wynagrodzenie 4200/4500 pln brutto;
Bogaty pakiet szkole wprowadzaj帷ych oraz szerokie mo磧iwo軼i rozwoju;
Bogaty pakiet benefit闚 obejmuj帷y m.in. prywatn opiek medyczn, karty sportowe i inne.

Kandydat闚 zainteresowanych ofert zapraszamy do wysy豉nia CV na: jobs@personnelandmedia.com (tytu: Junior - 鏚)

Zastrzegamy sobie mo磧iwo嗆 odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Je瞠li chcecie Pa雟two, by wasze dane by造 wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody:

„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezb璠nych do realizacji tego oraz przysz造ch proces闚 rekrutacji w zwi您ku z rozpocz璚iem obowi您ywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporz康zenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych. Wyra瘸m zgod na udost瘼nienie moich danych osobowych podmiotom wsp馧pracuj帷ym w celu realizacji proces闚 rekrutacyjnych, r闚nie po zako鎍zeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wgl康u do w豉snych danych osobowych. Powy窺ze dane podaj dobrowolnie”.

Informacja z serwisu

Og這szenie nr 1110072

Kategoria:
Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac
Data dodania:
2022-09-22 13:19:35
Ilo嗆 wy鈍ietle:
27
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: PMSolutions
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: 鏚zkie
Miasto:

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jobs@personnelandmedia.com

Mobile
 Wersja strony na kom鏎k:
- Junior Process Officer / j. angielski B2 / BEZ DO名IADCZENIA
 mobile