Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1109526

ORDER PICKER - MAGAZYN LIDL- 12, 96 €/h brutto - prywatne zakwaterowa

Oferta pracy w Holandii

Jesteśmy Carrière International - jedną z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia tymczasowego w Niderlandach. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników wyłącznie na rynek holenderski.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zrealizowaliśmy już ponad 92 000 ofert pracy.

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy jako order picker w magazynie LIDL.

ORDER PICKER - MAGAZYNY LIDL

Miejsce pracy: Almere

Jeżeli posiadasz doświadczenie, rozmawiasz po angielsku i mieszkasz w okolicach - ta oferta jest dla Ciebie!

WYMAGANIA:

•motywacja do pracy, gotowość do pracy również w temp -25 stopni C

•umiejętności organizacji własnej pracy

•znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

•prawo jazdy kat.B

•doświadczenie w order pickingu - mile widziane

•dostępność do pracy również w sobotę

•doświadczenie w pracy na wózkach EPT - mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•zbiórka artykułów spożywczych, owoców i warzyw oraz produktów mrożonych dla supermarketów w regionie punkt listy obowiązków

•wykładanie towaru na palety i przygotowanie do wysyłki

•order picking za pomocą systemu wybierania głosowego

•praca z wózkami EPT

OFERUJEMY:

•wynagrodzenie początkowe 12, 96 € brutto/h, stawka dla pracowników mroźni 13, 99 € brutto/h

•sobota 130%, niedziela 150%

•wynagrodzenie w systemie tygodniowym

•zakwaterowanie i transport do pracy

•ubezpieczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@carriere.com z popiskiem "LIDL".

Powiększ

Informacja z serwisu