Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1109439

PŁYTKARZ | GLAZURNIK

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia (Hasslet i okolice).

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę lub Kontrakt B2B.

Opis stanowiska:

- przygotowanie powierzchni przed ułożeniem płytek (wielkość: 10:10 do 60:60),
- układanie różnego rodzaju płytek,
- wyrównywanie podłóg,
- kładzenie płytek podłogowych i ściennych,
- układanie płytek na schodach i podłogach, zarówno ceramicznych, jak i z kamienia naturalnego,
- wykończenie podłogi, czyli montaż listew przypodłogowych i natryskiwanie silikonu,
- zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na budowie,
- praca w 3-4-osobowym zespole,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Opis wymagań:

- Doświadczenie na stanowisku płytkarz min 1 rok (warunek konieczny),
- Prawo jazdy – mile wdziany,
- Komunikatywny język angielski lub niderlandzki – mile widziany.

Oferowane korzyści:

- praca jest od poniedziałku do soboty,
- darmowe zakwaterowanie (dom wolnostojący w pokojach 2 – 3 osobowych),
- pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu,
- możliwość długotrwałej i stałej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informacja z serwisu