Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1109092

Pracownik fizyczny (operator ładowarki kołowej)

Oferta pracy w Holandii

Dla naszego klienta w miejscowości Sluiskil poszukujemy kandydatów do pracy jako pracownik fizyczny (operator ładowarki kołowej) przy czyszczeniu terenu za pomocą maszyn. Wymagany jest certyfikat VCA. Jeżeli nie posiadasz certyfikatu, pomożemy Ci go zdobyć!

Obowiązki:
Obsługa ładowarki kołowej do jazdy ze szczotką lub magnesem,
Czyszczenie terenu
Dostarczanie i/lub usuwanie produktów dla różnych instalacji

Oferujemy:
Stawka €12, 17 brutto/h
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
Doświadczenie w podobnej pracy mile widziane
Dobra kondycja fizyczna
Certyfikat VCA (pomagamy również w jego zdobyciu w razie potrzeby)
Prawo jazdy kat.B

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

cpnow.me/d/9JxP

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na bit.ly/3pDmfOj

Powiększ

Informacja z serwisu