Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1108984

Kurier / Kierowca DHL Hannover (darmowa kwatera, praca dla par, za granicą)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla DHL/ Deutsche Post bez agencji i polskich podwykonawcow. DeutschePost DHL w Hannover obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

KURIER
Miejsce pracy: HANNOVER (DARMOWA KWATERA NA MIEJSCU / praca optymalna dla pan i par)

(praca optymalna tez dla par)

WYMAGANIA:

podstawy angielskiego albo niemieckiego / Kierowca kat B (prawo jazdy kat B)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
rozwozenie pakietow i paczek
wdrazanie i szkolenie rowniez po polsku.
OFERUJEMY:
Kwatera darmowa, oplacona przez DHL
brutto ok 2400€ brutto na start, w zaleznosci od klasy podatkowej+ dodatki za prace nocna, soboty extra platne.
po okresie probnym sa mozliwe podwyzki. w pazdzierniku i w nowym roku rowniez
stawka 14, 34€ na godzine brutto
min 38, 5 godzin tygodniowo na umowie!
Plus nadgodziny 25% extra platne
Dni swiateczne w pracy 110% extra platne,
2 zmiany. NADGODZINY EXTRA WIECEJ PLATNE
szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie. DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej)
niemiecka umowa o prace bezposrednio z Deutsche Post/DHL bezposrednio ze wszystkimi skladkami
Weekendy (soboty) i święta moga byc pracujące. extra platne
extra premie w kwietniu, lipcu 330 euro i w listopadzie 13a wyplata (po przepracowanym roku czyli w 2023).
CV na mejla : lager.personal@gmx.de
lub tel. 739479184

Informacja z serwisu